15 Eylül 2010 Çarşamba

Masum İnciler & Banny Jeans Kampanyası

Masum İnciler & Banny Jeans Kampanyası

Merhaba arkadaşlar firmamızı az çok hepiniz biliyosunuz zaten. İşlerimin yoğunluğu yüzünden ancak başlatabildim kampanyayı. Şimdi firmamızı tanıyalım.

BANNY JEANS MONOTEKS FIRMASININ TESCILLI MARKASI OLUP 1993 YILINDAN BU YANA RUSYA,UKRAYNA,MACARISTAN,YUNANISTAN VE DİĞER YURTDIŞI ÜLKELERDE BAŞARILI OLARAK SATIŞLARINI SÜRDÜRMEKTEDİR. MONOTEKS FIRMASI 1986 YILINDA TEKSTIL SEKTORUNE KUMAS SATISI ILE BASLAMIS OLUP GUNUMUZ DE JEAN URETIMI VE IHRACATI ILE TURK TEKSTIL SANAYISINDE BASARILI BIR SEKILDE YOLUNA DEVAM ETMEKTEDIR.

MONOTEKS TEKSTIL SAHIP OLDUGU ISTANBUL VE MALATYA FABRIKALARINDA AYLIK 80.000 ADETLIK URETIM MIKTARLARI VE SEKTORUN IHTIYAC DUYDUGU TUM SERVIS VE HIZMETLER ILE TURK TEKSTIL VE IHRACATINA HIZMETLERINI SURDURMEKTE AYRICA SAHIP OLDUGU BANNY JEANS MARKASI ILE GEREK YURT ICI GEREKSE YURT DISI SATISLARI ILE MUSTERILERINE KALITE VE HIZMET SUNMAKTADIR.

MONOTEKS TEKSTIL FIRMASI BANNY JEANS OLARAK TURKIYEDE KENDI BUNYESINDE SADECE http://www.bonnyjeans.com/ E-SATIŞ SİTESİ İLE SATILMAKTADIR.FIRMA HAKKINDA DETAYLI BİLGİYE http://www.monoteks.com/ ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ...

Arkadaşlar kazanan siteden beğendiği herhangi bir ürünü kazanacaktır.Gelelim Kampanya Şartlarımıza:
1- Bloguma izleyici olup kampanyayı facebook yada bloglarınızda duyurmanız.
2- Banny jeans sitesine üye olmanız.(Üye olurken Şirket Adı kısmına http://masumkedi87.blogspot.com yazmanız gerekmektedir. Katılım için yeni üyelik şarttır).

Kampanyamız 29 Eylül gecesi sona erecektir. Herkese bol şanslar. Yeni üyelik almayı ve blogumun adını yazmayı unutmayın lütfen. Banny Jeans ve Monoteks'e teşekkür ederim bu güzel kampanya için :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder